Home » O nas

O Nas

Jesteśmy producentem najładniejszych ogrodzeń kutych, bram wjazdowych, balustrad i poręczy, altany ogrodowe, meble ogrodowe , rzeźby i inne

altana ogrodowa kuta w ogrodzie rezydencyjny styl

Heavy Art to kuźnia artystyczna. Wykonamy każdy Twój pomysł. Kowalstwo artystyczne jest naszą pasją. Lubimy nowe wyzwania, nie boimy się trudnych zleceń.

Oferujemy Tobie:
Pomysł
Projekt
Wykonanie
Montaż

Realizujemy: ogrodzenia, bramy, barierki, poręcze, altany ogrodowe, meble ogrodowe i inne elementy z metalu .

Heavy Art to tysiące godzin spędzonych nad tworzeniem nowych rozwiązań, setki pomysłów i zakończonych z sukcesem projektów oraz dziesiątki zadowolonych Klientów. Dołącz do nich.

brama dwuskrzydłowa furtka do pałacu bogaty styl kuty

Heavy art – Twoja kuźnia artystyczna

Tworzymy najładniejsze ogrodzenia kute, bramy wjazdowe, altany ogrodowe, meble ogrodowe, daszki nad drzwi oraz inne elementy architektury ogrodowej.

W Heavy Art każde nowe zlecenie traktujemy jako nowe wyzwanie, do którego podchodzimy holistycznie i indywidualnie. Każdy, nawet najmniejszy szczegół ma dla nas ogromne znaczenie. Naszym celem jest eksponowanie proporcji i piękna kształtów. Chcielibyśmy, aby nasze projekty i realizacje wprawiały w zachwyt zarówno inwestorów, jak i użytkowników, a jednocześnie pozostawały funkcjonalne i co najważniejsze – bezpieczne.

Nasi projektanci pracują z prawdziwą pasją tworzenia. Posiadają otwarte umysły i bogate doświadczenie w branży. Lubią zaskakiwać Klientów nieszablonowymi pomysłami. W projektach stawiamy na jakość i niebanalne wzornictwo. Dbamy o to, aby nasze projekty i realizacje były wytrącone z nudy.

Szukamy również nowych i oryginalnych rozwiązań. Wychodzimy poza standardowe koncepcje, a w naszych projektach dążymy do uzyskania równowagi pomiędzy estetyką a funkcjonalnością.

Filozofia firmy to indywidualne podejście do każdego Klienta i dopracowanie realizacji w nawet najmniejszych detalach. Realizując zlecenia, uwzględniamy potrzeby i oczekiwania Klientów.

Wyjątkowe wzornictwo powstaje dzięki pełnej personalizacji. Jesteśmy świadomi różnorodności Klientów i przeznaczenia projektów. Dlatego wieloletnie doświadczenie zawodowe, pozwoliło nam wypracować pewne schematy współpracy z Klientami indywidualnymi i inwestorami, z którymi pracujemy przy wzornictwie elementów przeznaczonych do przestrzeni komercyjnej.

Aktualnie, Heavy Art posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Cieszy się wizerunkiem profesjonalisty w branży. Jako Heavy Art zrealizowaliśmy wiele ponadczasowych projektów. Posiadamy wielu zadowolonych Klientów.

DLACZEGO  MY?

 • posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, zarówno projektowe jak i techniczne
 • posiadamy wiedzę, dzięki której Twój projekt będzie dopracowany w 100%,
 • posiadamy doskonałą znajomość metali,
 • jesteśmy kreatywni i nie boimy się nowych wyzwań,
 • każdego Klienta traktujemy w indywidualny sposób, uwzględniając jego pomysły i sugestie,
 • doradzamy, a nie narzucamy własne pomysły,
 • każdy nasz wzór jest niepowtarzalny,
 • wiemy jak stworzyć wzór by go nie podrażać,
 • jesteśmy rzetelni i profesjonalni,
 • wszystkie zlecenia realizujemy terminowo,
 • zapewniamy świetne relacje z dostaw.

Wybierz najlepszych specjalistów w branży.
Wybierz świadomie. Wybierz Heavy Art.

Projekty
Klienci
+
tony metalu
+